Festival žrááááádlaaaa

22. března 2009 v 13:38 | Cirrat |  Denní hemzyTo bude víkend po mé maturitě a hodlám si to sakra užít :-) Byla jsem na loňském ročníku s přítelem a s kamarádkou a rozhodně jsme nelitovali času, námahy ani peněz. Jenom jsem měla trochu problém s nápoji - nebylo jich tam na můj vkus dost a finančně dostupných. Po prvním jídle jsme to vychytali - když se člověk domluví s někým do dvojice, dá se ochutnávat napůl a tak člověk utratí míň peněz a víc zkusí.

Loni jsme takhle přišli na to, že milujeme restauraci Ambiente (že bychom tam zamířili na výročí - jejich grilovaný hrb býka zebu nebo kuřecí srdíčka na špízu jsou fenomenální, ale největší pochvalu si zaslouží za grilovaný ananas!) nebo na to, že mušle nám absolutně nic neříkají. Letos mají být ústřice, tak to chci zkusit, abych věděla, co na tom ty lidi maj...
 


Komentáře

1 Jitka Jitka | E-mail | 24. března 2009 v 15:05 | Reagovat

Ahoj Olgo, tak jsi včera chyběla v deníčkách a to u Tebe nebývá zvykem. Určitě ta mrcha rýma. Že Ty jsi jí to všechno prozradila o té léčbě? Tak se koukej brzy uzdravit a zase brzy na písanou! To zní blbě. tak naviděnou?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama