Kočka co říkala "Můůů!"

15. března 2009 v 20:59 | Cirrat |  Denní hemzy
Jak jsem už možná zmiňovala, mám doma dvě kočky. Lépe řečeno, jsme vlastněni dvěma kočkama. Malá drobná Vika a velký (ba přímo obrovský) Mušák. Mušák nedávno přešvihl hranici osmi kilo, ale protože objemově mu hubne bříško a začíná být v lepší fyzické kondici, moc ho netýráme a nikam ho netaháme.


Máme v jednom pokoji nástěnné police. Dříve to byl pokoj můj, teď tam bydlí mamka (tři přítelovy kytary, dvě komba a moje piáno by se nám jinam než do obýváku nevešly). Kočky se s velkou oblibou odrážejí od televize a skáčou na nejvyšší polici, která je k mání. Strašně jim to tam nahoře sluší, ale má to jeden problémek:

Z té police mohou doskočit pouze na desku stolu nebo na DVD přehrávač. Což o to, malá drobná Vika by asi stolu neublížila, ale dývko by to už nemuselo přežít ve zdraví. Proto kdykoli kočky vylezou tam nahoru, musí je někdo z nás sundat. A tahat po štaflích osmikilovou bestijku, na to si mamka netroufne. Proto pro Mušáka lozím nahoru já.

Dneska jsem ho zrovna tahala dolů, když kocour (který se k smrti nerad nosí) zaprotestoval: "Můůů!"

"Cože?"

"Můůů!" Pravil znovu kocour. Velmi zřetelně a artikulovaně. No bavím se tím ještě teď... Náš kocour říká "Můůů!" :-)

Jinak jsem ještě včera večer zjistila, že nemám ráda Amazon(tečka)com - na to, jaké poklady v oblasti knnih se tam dají sehnat, je mi absolutně k ničemu, protože k nám nedodávají. Nezbylo mi, než ukecat kamarádku Tammy z Marylandu, na jejíž adresu jsem ty knihy nechala poslat a ona mi je potom pošle jako soukromý balík. Ovšem dorazilo mě, když jsem se jí zeptala, jestli je něco, co jí můžu poslat na oplátku. V životě jsem neviděla nikoho tak šíleně toužit po Kinder Surprise vejcích :-D

Příští týden bude zábavný. Budu vyřizovat školní záležitosti, ve čtvrtek mám rande na pracáku, v úterý jdu na GenScan (jak tu byla ta akce, zjistěte k jakým chorobám máte náchylnost), ve středu vyzvedávám oznámka... A taky budu posílat dva balíky do Emeriky. Jeden do Marylandu a druhý do Albuqueruque... Psina :)
 


Komentáře

1 katastrophe katastrophe | E-mail | 8. dubna 2009 v 12:23

Moje kočky na DVD přehrávač nemají moc odkud skákat, takže vymyslely jiný způsob - zjistily, že je super hrát si s kabelama a stahovat DVD a podobné záležitosti dolů :) a já se minule divila, kdo mi vypojil věž...

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama