Final Countdown - 3 dny před svatbou

28. dubna 2009 v 12:16 | Cirrat |  Denní hemzy
Včera byl den trochu náročnější, ale stálo to za to...


Proběhli jsme se do města a objednali ještě pár věcí, domluvili definitivu s Pivním Majákem a domluvili se na některých věcech.

Cestou ke tcháničům pak přítel dostal SMSku, že mu přišla ta kytara, co si objednal. Vyzvedli jsme teda poštu, doladili co šlo, a letěli na Pražského povstání do kytary.cz - pro tuhle krásku. Ale ještě předtím jsem si zažila horkou minutku - to když jsem prosila tchániče, jestli by jim nevadilo, kdyby vedle nás na svatbě seděli svědci s partnery... Moji rodiče jsou totiž rozvedení - a rozhádaní. Naštěstí jsou to velmi tolerantní lidé a tak jsme byli během chvíle domluveni.

Kytaru jsme vyzvedli a letěli ještě do Alzy pro nový externí harddisk. Oba počítače v poslední době docela blbnou, tak raději zálohovat, zálohovat, zálohovat... :-/

Ovšem zjišťuju, že nám začali houfně odpadávat lidi. Jak jsem předtím měla strach, jestli bude jídlo stačit, mám teď strach, že se to nesní...

A taky mě fascinujou některý kamarádky. Páč jsou lidi, kteří se snaží pomoct, jak to jen jde a těm patří velký dík, ale taky jsou lidi, kteří asi čekají, že zrovna teď mám čas řešit jejich problémy. No nemám. Jak překvapivé - ale je jich docela dost.

To je holt ta záporná stránka toho, že se o lidi zajímám a snažím se jim pomoct. Pak nemůžu mít ani chvíli pro sebe, jak už to vypadá. Já teď opravdu nemůžu řešit cizí problémy, mám svejch dost.

Jako například ten, že mi před chvílí volala ze školy nasraná fotografka - zástupce ji odchytil na chodbě a začal na ni vyskakovat, že kdo zaplatí plat učitelům, když celá třída nebude ve škole. Skvělý. Já prosila už měsíc předem třídního, aby se zeptal v kanceláři, co je potřeba udělat, nikdo mi nic neřekne a najednou si někdo vyskakuje na holku, která má s tou svatbou společnýho to, že je moje kamarádka a bude ji fotit. Přitom tel. číslo na mě mají... Holt tam za chvíli zavolám a zeptám se... Ale jedna z mých dobrých kamarádek je teď na mě naštvaná za něco, za co já nemůžu. Ach jo.
 


Komentáře

1 Jitka Jitka | E-mail | 28. dubna 2009 v 16:37 | Reagovat

Jó, když je někdo blbej tak s tím nic neuděláš(zástupce-tupce).Držím pěsti, ať Vám všechno klapne a kdyby náhodou ne, tak svět se nezboří, hlavně si nenechte ten VÁŠ den nikým zkazit!Klídek, klídek a zase klídek. Zdraví Jitka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama