Final Countdown - 4 dny před svatbou

26. dubna 2009 v 22:40 | Cirrat |  Denní hemzy
Neděle 26.4.2009 - taková normální neděle. Zase jsme byli vzhůru do dvou do rána a četli jsme si, to se to pak vstává v deset... :-)


Dnešek byl zasvěcen zkoušení účesu. Dopadlo to mnohem líp, než jsem si myslela, viz zde a zde. Mamka mě pak vytáhla do města. Já si chtěla koupit nové boty na svatbu (neměla jsem žádné slušné boty, ve kterých bych mohla chodit), mamka mi zas chtěla ukázat nějaké další šaty. Už dlouho s ní zas nakupovat nepůjdu.

Myslí to dobře, ale bohužel, nemůže po mně chtít, abych se vešla do šatů velikosti 44 nebo 46, když se pohybuju mezi velikostma 48 až 50, spíš těch 50! Když mi je vrazí do ruky a já protestuju, že do těch se opravdu nevejdu, pokývá hlavou a vrazí mi do ruky jiné, ale stejného čísla... Takže, chodit s ní nakupovat oblečení, když se rozhodne, že vybírat bude ONA, je za trest. Pokud mě ovšem nechá, abych si vybrala sama, je to fajn, protože připomínkovat, kde co sedí nebo nesedí, umí velmi dobře.

Navíc máme každá rozdílný styl a vkus. A taky odstín pleti (s bumanželem a mamkou jsme se sešly tři bledule, jen co je pravda: přítelova kůže připomíná slonovinu, já jsem většinou v odstínu světlounkého karamelu a mamka má olivový podtón, ať si bledne, jak si bledne). A tvar chodidla. Já mám styl nohy a la Jožin z bažin, spíš krátké a široké chodidlo. Prostě taková plácačka. Takže většinu módních lodiček nemůžu nosit. Nefixují mi dostatečně nohu, zabíjím se na nich a ještě v nich vypadám jako komparsista z "Marťani útočí".

Ovšem dneska jsem ulovila nejdražší boty svého života. A hned po Steelech taky nejpohodlnější... Jsou značky Tiggers, mají světlounce šedou barvu, skvěle tvarovaný nižší podpatek, takže váha těla je rozložena rovnoměrně i na paty, nejen na bříška a vůbec, jsou dokonalé. Byly mi schváleny jednohlasně a tak je mám. Byly to hodiny lítání po obchodech, ale vyplatily se, no posuďte sami.

Jo, a brutální maniak Chucky vás slyší, vy dva oba! ;-)
 


Komentáře

1 Acheron Acheron | 27. dubna 2009 v 14:12 | Reagovat

Knííík já jsem jen malá duhová víla. Ztrestej katastrophe to všechno ona.

2 katastrophe katastrophe | 5. května 2009 v 14:36 | Reagovat

To by mohl říct každý - ještě si nám nezatančil (v teplákách samozřejmě) :-D
Jinak brutální maniaku nestraš, už takhle blbě spím :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama