Final Countdown - Den před svatbou

29. dubna 2009 v 15:17 | Cirrat |  Denní hemzy
Co si člověk neudělá sám... :-/


Den začal asi pěti telefonickými hovory, načež jsem vyfrčela ke kosmetičce na zkoušku líčení. Při které se ukázalo, že mám alergii na její řasenku. Během pát minut jsem měla oko zrudlé jak nasraný vlkodlak (jo, já vím, to už tady bylo...), zítra holt použijeme moji...

Pak na Flóru pro bedničku na lentilky, koupit lentilky a ještě letět pro recept na antimimin. Jsem uťapaná a ten dnešní blbej tlak mi na štěstí fakt nepřidává.

A jsem naštvaná - s tou školou, před měsícem jsem prosila třídního, aby se zeptal zástupce, jak to mám zorganizovat. Potvrdil mi několikrát, že se ho zeptá, tak jsem to v dobré víře neřešila. Jo, kdyby mi třídní aspoň řekl, že si to má vyřizovat žadatel sám! Takhle jsem zase za kreténa já a ještě to museli navíc vyřizovat spolužáci.

Další člověk nebude na rozlučce. Kurva, tak proč to teda zařizuju? Sice chápu důvody, ale i tak. Mám chuť se pro příště na nějaký takový akce fakt vykašlat. Měla jsem někam zalízt se svědkovou a ještě jednou kámoškou a na všechno se vykašlat.

Lidi se na svatbu hlásí a zas nehlásí, jeden kámoš mi neodpovídá na SMSky... Paráda.

Už nikdy nic neorganizuju! Mám dost...
 


Komentáře

1 Jitka Bedanová Jitka Bedanová | E-mail | 29. dubna 2009 v 20:45 | Reagovat

Klid, klid a zase klid!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama