Chcíp...

3. července 2009 v 15:55 | Cirrat |  Denní hemzy
"Chtěl bych být medvídkem // a z výkladní skříně dívat se ven..." Tuhle písničku asi hodně z vás zná. Já bych taky chtěla být medvídkem, ale polárním a flákat se ve sněhu.


Lidi nikdy nejsou dost spokojení, buď je moc zima nebo moc teplo, je moc sucho nebo zase moc prší nebo prostě něco... Stejně, jako je tenhle fór:

V jednom městě stojí obchodní dům s muži. Má pět pater a kvalita mužů roste s každým z nich. Jakmile žena vyjde výš, už se nemůže vrátit. Do domu vchází zájemkyně a v prvním patře vidí nápis: Všichni tito muži mají skvělou práci.
"To je dobré, můj bývalý žádnou práci neměl, takže by mi to sice stačilo, ale přesto se podívám, jestli tu náhodou nemají i něco lepšího," pomyslí si žena.
Ve druhém patře jsou muži, kteří mají skvělou práci a milují děti. Ve třetím najde muže, kteří mají skvělou práci a milují děti a jsou sexy. "Co může být proboha ještě lepšího," kroutí hlavou, když stoupá do čtvrtého patra. Předposlední patro nabízí ke koupi muže, kteří mají skvělou práci a milují děti, jsou sexy a k smrti rádi pomáhají v domácnosti. Šokovaná zákaznice sahá po peněžence, zaváhá, zase ji vrátí do kabelky a vystoupá do posledního patra.
A v něm najde nápis: "Je nám líto, ale na tomto patře nejsou k mání žádní muži. Bylo postaveno jen jako důkaz, že ženám nelze vyhovět."

Mně je prostě VEDRO. Strašné. Hnusné. A jak je k tomu ještě vysoká vlhkost vzduchu, nemůžu dýchat. Dusím se ve vlastní šťávě. Na co šáhnu, je mokré a ulepené (a ne, není to rukama). Manželovi vyskočil opar (zlatý náplastě!) na rtu. Kočky polehávají a tváří se, že vlastně vůbec neexistujou (vyfotila bych vám našeho kocoura, jak chrápe na zádech, ale bohužel, ovládá jakousi schopností vycítit zapnutí foťáku i přes zeď a přestává pózovat).

Jediný, komu to horké vlhko svědčí, je saracénie (sarracenia purpurea, česky špirlice, anglicky Purple pitcher plant), která normálně vykvetla! Prvně vidím masožravku kvést! Tak alespoň něco... :-) (Jasně, vyfotím, dodám...)

Za chvíli půjdeme ven. Manžel potřebuje redukci konektoru, aby mohl vyzkoušet nahrávání na počítači, já se těším na zmrzlinu. Večer nevařím, každý si uloví studenou mísu a bude. Odmítam chcípat vedrem.

Práce pořád žádná. Občas, když dostanu příliš mnoho zamítacích dopisů, mám chuť zalézt pod šutr a tiše pojít. Bouřky mě připravují o soudnost - změna atmosférického tlaku se mnou prostě mlátí.

Tak jsem se vypsala a příště už zase srozumitelně. :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama