Tak nějak... ani nevím

7. srpna 2009 v 0:55 | Cirrat |  Denní hemzy
Lipetka tuší a tuší správně - vrátila jsem se na Moderátora fóra na české servery Bitefight, a aby toho nebylo málo, přihlásila jsem se i na Slováky...


O víkendu jsem byla s kamarádkou na mezinárodní slezině všech členů týmů pro Gameforge, co mohli a chtěli přijet. Bylo o nás bezvadně postaráno, atmosféra byla super, jenom sem tam, když lítaly kelímky od piva, si člověk přál se někam zahrabat. Jo, taky po nás jednou letěla flaška, ale snad to byla jenom náhoda.

Jednoho člověka hospitalizovali, blbě spadnul na nohu, druhý měl něco s okem. Při tom množství chlastu, co tam bylo, a při otevřeném ohni, nafukovacím skákacím hradě, volejbalu, obřího fotbálku a basketu, je to celkem slušné skóre. Už přemýšlíme, co uděláme někdy v zimě tady u nás... :-)

Lipsko je nádherné město, dokonce jsem zjistila, že než jsem se vrátila do Prahy, ani jsem nepoznala, jak lehce se mi tam dýchalo. Patnáct kilometrů před Prahou začala alergická reakce, zúžení průdušků nebo čeho tam uvnitř a už jsem jenom sípala. V Lipsku, i přes stany postavené na prašném parkovišti, rozkvetlé pole opodál a tři krabičky cigaret denně, nebyl sebemenší problém. Kamarád hlásil, že se mu zlepšila alergie a nemá tolik záchvatů. Kamarádka nechávala foukadlo ve stanu a ani jednou po něm nemusela šáhnout. Tak já nevím, pojedeme do Lipska, sedneme si na parkoviště a budeme žrát ten prach po kýblech, nebo co...

Pořád mě trápí nedostatek peněz. Počítáme to fakt na koruny - a do toho já zahučím každý týden alespoň za tisícovku u zubařky. Nedá se ale svítit, s těmi zuby problém mám a musí se to ošetřit a to pořádně. Je to v háji. Mám z toho provinilé pocity, ale už fakt nevím... Snad se rýsuje nějaká práce na obzoru, rezignovala jsem na všechny agentury a servery a hledám přes známé, tak uvidíme.

Ani nějak není o čem psát. Sem tam vypadnu ke svědkové na kafe, podrbu jí kocoura, pravidelně obdivujeme, co dělají ty naše čmundiny za vylomeniny, sedíme u počítačů a smějeme se tomu, co se děje nebo neděje.

Tak nějak už mi zase došla témata - to jenom abyste věděli, že žiju a nezapomínám na vás...
 


Komentáře

1 Lipetka Lipetka | Web | 7. srpna 2009 v 7:52 | Reagovat

Lipetka tiše lituje tento druh cvoků :-D

2 katastrophe katastrophe | 10. srpna 2009 v 15:30 | Reagovat

Hodně štěstí při hledání práce - teď bohužel není moc vhodná doba, ale víš jak - nějak bylo, nějak bude :)
Já to teď asi taky budu mít zajímavý od října s penězma - zvykla jsem si na to, že se o sebe postarám a zase budu závislá na rodičích - sakra :)
A zuby - o ty je potřeba se starat ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama