Křup!

23. června 2010 v 11:34 | Cirrat |  Denní hemzy
Aneb o malém-velkém úleku...


Páteční termín se mi blíží a tak jsem včera pohnula s tím barvením. Foto přikládám:

kosile1
kosile2
kosile3
kosile4

Použité materiály: tmavomodrá Iberia (uschla a vybarvila se líp, než jsem ještě včera ráno předpokládala), pár šablon (na větší hvězdičky a na kompasovou růžici), pravítko (na růžici), černá textilní fixa (předkreslení růžice a větších hvězdiček), bramborové tiskátko (menší hvězdičky), štětce a metalická barva Lumiere č.566 - rezavá.

Rozsekal mě manžel, když mě včera pozoroval při barvení. Pravil, že zná docela dost lidí, kteří by byli ochotni vylézt na ulici v daleko méně pečlivě nabarveném oblečení, než jak se já věnuju své noční košili...

Dneska si jdu pro výsledky vyšetření k doktorce a pak razíme na rodinnou oslavu. Švára má zejtra narozeniny a tak jsme mu včera vyzvedli dárek, pražský děda má zítra svátek, tak dostane něco na zub (manželovi dědečci se dělí na Pražského a Brněnského, já mám už jen jednoho a tak zůstává bez označení).

Zítra drapnu papíry z dnešního večera a posypu do úvénky na sepsání dokumentace.

Pozítří ráno dolezu zase do úvéenky a napůl nervózně, napůl s úlevou se jim svěřím do rukou. Jsem srab a narkózu jsem zažila jenom jako malá při trhání nosních mandlí, což se jednak nepočítá, jednak je to už dáááávno. Ale možnost si normálně sednout nebo si vzít na sebe džíny... Mmmm! To bude fajn!

A k tomu křupnutí - sedím si takhle v práci a požírám studentskou směs (ne, to není studentská pečeť, je to směs oříšků a rozinek) a najednou slyším silné křupnutí. V puse se mi toulá poměrně velký kus čehosi a cinká mi takovým tím nezaměnitelným zvukem o zuby. Povedlo se mi ho vyplivnout, poměrně velký kus v barvě slonové kosti. A sakra.

Už se mi hlavou toulá ten příšerný účet za zubařku, ani moc nepřemýšlím, že by to mohlo být něco jiného - mně se totiž drolí zuby ze stresu a současné období není moc růžové - a tak zkoumám jazykem, čeho že mi teda chybí kus. Ale všechny díry a záplaty jsou na svém místě a nikde žádná změna oproti normálnímu stavu.

Kouknu se blíž - a on to kus oříšku kešu! Ta úleva! A ta hrůza předtím...
 


Komentáře

1 replica christian louboutin replica christian louboutin | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:56 | Reagovat

I happen to enter your blog with the help of Google search. To my sheer luck I got what I was searching for. Thanks.
http://www.shoesfloor.com/site/watches

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama