30 days meme: Den 15. + Zatracená krize

14. července 2012 v 13:07 | Cirrat |  Denní hemzy
Je na čase zase trochu pošoupnout chudáka meme, které mi tu visí od začátku roku. Den 15. se ptá na oblíbené blogery, což jsem ošulila tím, že jsem updatovala článeček Oblíbenosti. Odkaz na něj visí v meníčku (pro ty, kdo umí přečíst můj rukopis).

Jak se u nás projevuje ta zatracená krize, to už jsem párkrát psala. Nejnověji ovšem tak, že jsem si ve středu musela koupit nové sandále. Jsou teda úžasný, ortopedicky tvarovaný a chodí se v nich jak po mechu, i když vypadají tak, že by se v Módním pekle mohli čerti rojit, protože jsou to takový ty boty-běžky, jak je nazvala paní prodavačka. Ale i tak bych z nich měla radost, protože jsou enormně pohodlný.


Jenže háček je v tom, že já si je nekoupila proto, že bych chtěla, ale proto, že se mi po těch lijácích definitivně rozpadly staré sandály. Sice jsem je chtěla poslat do výslužby už na konci léta po svatbě, to znamená tři roky zpátky, ale prostě jsem si nemohla dovolit koupit si nové. No, teď mi nic jiného nezbylo, protože kromě těch sandálů mám už jenom jedny tenisky, které jsou už docela roztrhané, a steely, které musím zase nechat prošít, protože se mi na některých místech prošoupává kůže. Oběma párům bot jsou čtyři roky.

Když nepočítám boty-sálovky za šest stovek na cvičení, tohle jsou první boty, co jsem si za tři roky pořídila. A když sálovky počítám, tak jsem si právě koupila první nové boty za dva roky.

JÁ JSEM SI PO DVOU LETECH KOUPILA NOVÝ BOTY A NEMÁM Z NICH RADOST, PROTOŽE TO BYLO Z MUSU.

A ve chvíli, kdy si ženská pořídí nový boty z musu a nemůže se z nich ani radovat, je něco s touhle společností fakt špatně. Pojďte, budeme tomu říkat krize.

Lehkou depresi mám tak jako tak, protože mám od včerejška antibiotika. Opět. Chjo.
 


Komentáře

1 Martin Martin | Web | 14. července 2012 v 14:18

Mě je jedno, co na nohách nosím, já si koupím nové boty, až když ty staré jsou úplně na nic :) Ale tak u žen je to samozřejmě jiné :) Tak hodně příjemně nachozených kilometrů přeji a teda brzké uzdravení, jestli jsem správně pochopil :)

2 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 14. července 2012 v 18:50

Být boss je in.
V krizi se jedno "s" odebírá.
Jihoameričtí Indiáni si rozšlápnou kus staré pnojmatiky a jsou v pohodě.

3 nominek nominek | Web | 14. července 2012 v 22:23

Hm, já už šetřím tak, že mám lehkou depresi i bez antibiotik :-)
Brzké uzdravení a dřívější nákup nových bot (bez musu) přeji :-)

4 mengano mengano | Web | 15. července 2012 v 14:14

Takhle nějak jsem se sandály loučila já.
Koupila jsem je v r.2000 před dovolenou, stály na tu dobu celkem hříšný peníze, ale byly naprosto dokonalý. Noha jako v peřince, žádná tvrdá výstelka jak to bývá.No a právě proto, že moje nohy je milovaly, jsem jim od jisté doby (cca po 3 letech ), kdy už jevily známky vypadnutí z formy, začala udělovat trest vyhození s podmínečným ročním odkladem. Vyhazovala jsem je takhle do předloňska....
Já jsem asi divná ženská, mně boty moc neberou.Manžel si lebedí, kámošky kroutí hlavama...

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama