Desetidenní řetězák - Den šestý

5. července 2012 v 19:59 | Cirrat |  Náhodný hlod
Tak, rychle dostat z cesty další díl desetidenního řetězáku, a pak jdu sepsat článek, který se ve mě za posledních pár dní zase nasbíral:

Den šestý - pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez pořadí):


Ok, vybrat jenom pět není tak úplně jednoduché, navíc moje logika občas nenásleduje obvyklé postupy, takže se asi budou někteří (ne)pravidelní čtenáři divit, koho tam najdou nebo nenajdou. Anyroads. Beru to podle současného stavu věcí, navíc důležitých lidí je pro mě opravdu hodně...

  1. Můj manžel - jediný člověk, který se mě nikdy nesnaží nějak měnit podle svých představ. Má mě rád přesně takovou, jaká v tu chvíli jsem, ať už sama na sobě něco měním nebo ne. Vím, že mám jeho plnou podporu, ať dělám cokoliv.
  2. Moje matka - občas si strašlivě lezeme na nervy, a to nejen díky spolubydlení takhle dlouho. Ale je to moje mamka a udělala pro mě, co mohla.
  3. Moje sestra - fascinuje mě, jak si s někým můžu být názorově i fyzicky v něčem tak strašně podobná a v něčem absolutně rozdílná.
  4. Jistá mladá paní, kterou při hovorech označuji nelichotivými přízvisky - je stejně stará jako já a je to strašlivá připomínka toho, jak stupidní člověk vůbec může být. Je to má výstraha.
  5. Ivánek z Plzně - protože když mi bylo nejhůř, jak mi zatím bylo, pomohl mi. 'Nuff said.
 


Komentáře

1 mengano mengano | Web | 5. července 2012 v 20:06

Já když vyjmenuju manžela, máti, děti a bratra (toho ze stejného důvodu jako ty sestru), tak mám splněno:)) A přitom se mi nevešel táta, který už zemřel, a přesto je pro mne strašně důležitý a spoustu věcí s ním konzultuju a rozebírám....no jo no

2 Gabriel Dantes Decay Gabriel Dantes Decay | Web | 5. července 2012 v 20:54

k bodu 4: nejhorší srážka je s blbcem, že?

3 Ekyelka Ekyelka | 6. července 2012 v 15:43

Dámu ze čtyřky máme asi všichni. Někdo ji ignoruje, někoho fascinuje, já své "dámy ze čtyřky" zpracovávám do povídek. Občas na maso. Bez nich by svět sice byl mnohem příjemnější místo k žití, ale s nimi je aspoň jistota, že se nebudeme nudit.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama