30 days meme: Den 21., 22. a 23.

23. října 2012 v 11:28 | Cirrat |  Denní hemzy
Stejně jako minule, i teď to hloučím na jednu hromadu. 30tidenní meme totiž klade otázky občas poměrně obecné a mně se nechce uveřejňovat články o dvou řádcích. Takové články patří do náhodného hlodu a ještě musí za něco stát. A tak jdeme na to:


Den 21. - Jeden z tvých oblíbených pořadů:

Tady narážíme na jeden drobný fakt: televizi doma nepěstujeme, respektive nemáme ji připojenou k anténě a manžel ji má jen na hraní PlayStationových her. A rádio neposlouchám, protože prakticky při každém kváknutí libovolného moderátora dostávám husí kůži a kopřivku na mozku. Prostě ne, ne, ne, stokrát ne. A kdybych si měla vzpomenout na dobu, kdy jsem televizi měla a sledovala ji, pak by to byla základka a koukání na seriály typu Xena, Herkules, Odpadlík, MacGyver, Vražedné pobřeží, Brutální Nikita, Mike Hammer - soukromý detektiv a Highlander. Hm, ještě k tomu přihodím Hry bez hranic, Pevnost Boyard a Po stopách Xapatánu. A od 15 let doma telku nemám, abyste věděli. Psina, co? Ostatně o tom jsem psala už tady, v lehké televizní nostalgii.


Den 22. - Jak jsem se změnila za poslední dva roky:

Jako první bych asi uvedla, že jsem přestala před rokem a něco kouřit. Sice nedobrovolně, protože zavedli ty pitomé samozhasínací papírky, ale přestala a to definitivně.

Jsem daleko menší nervák, než jsem bývala ještě nedávno, začínám život obecně zvládat líp a dokážu obcházet svoje vlastní omezení, ať fyzický nebo psychický. Na to, aby mě něco fakt vytočilo, to musí být, Voříšku, veliká síla. Sice prskám na první našlápnutí, ale to je taky daný tím, že raději se vyvztekám hned a v malým, než to v sobě dusit a pracovat k výbuchu v ekvivalentu vodíkové pumy.

Snažím se cvičit a moje záda jsou mi vděčná. Taky mám překontrolované v těle kde co, což nejspíš souvisí s naší rodinnou hypochondrií a zvýšenou stresovou zátěží, díky které mám nejrůznější příznaky všech možných ošklivostí. Teď už to spíš neřeším a ignoruju.

Na druhou stranu, výrazně jsem přibrala (a právě testuju svou soukromou teorii, jestli to souvisí s HAK nebo ne, protože při dočasném vysazení HAK jsem se nafoukla jako balón), musela jsem se definitivně smířit s omezením hybnosti v pravém lokti a řeším kostní cystu v prstu (lépe řečeno, neřeším - ignoruju). Nic příjemného. Taky mi zřejmě začíná lehká myšitida (syndrom karpálního tunelu), která nejspíš bude mít souvislost s tím loktem.

Ale shrnuto a podtrženo, dostávám se do stavu, kdy na svět koukám více méně s nadhledem. Je to fajn, nedrásat se non-stop kvůli všemu možnýmu.


Den 23. - 5 obrázků známých dívek, které jsou podle tebe atraktivní:

Co s ženskejma? Samo, že poznám, když je nějaká esteticky pěkná, ale víte co? Nehodlám je posuzovat podle atraktivity. Raději si hezky subjektivně slintnu nad chlapama. Následuje moje TOP 5 atraktivních cele(r)brit, na které se podle mě moc hezky kouká:

Robert Downey Jr., konkrétně jako Iron Man (dobře, možná ještě jako Sherlock Holmes).

Tom Cruise - říkejte si o něm, co chcete, mně se na něj příjemně kouká.

Matthew Lewis, neboli filmový Neville.

Mark Gatiss, kterého pravděpodobně znáte lépe takhle:

A last but not least:

Karl Urban, neboli filmový Éomer, Kostra McCoy, William Cooper (RED), Vaako (The Chronicles of Riddick), Kirill (Bournův mýtus) a mnoho jiných.

Samozřejmě, že bych nechtěla vynechávat Johnnyho Deppa, Samuela L. Jacksona, Heatha Ledgera, Christiana Bale, Nicka Morana a další... Ale řekla bych, že takhle to stačí, ne? :)
 


Komentáře

1 Lena Lena | Web | 23. října 2012 v 11:33

Ahojky, mrkni prosík na můj blog snad najdeš něco co tě zaujme popřípadě zanech komentář děkuji :)

2 mengano mengano | E-mail | Web | 23. října 2012 v 11:45

Asi nezáleží na kilech, ale záleží na pohodě. A když je ti fajn na duši, tak je všechno v pořádku.
Chlapí výběr se mi líbí, jen ještě fakt ukaž toho Toma:)

3 sibelinne sibelinne | 23. října 2012 v 12:44

Hm, trochu jsem si slintla nad některými :D A já mám oblíbené i starší herce, třeba Harrisona Forda, Bruse Willise, Pierce Brosnana nebo Seana Conneryho. Ne, že bych s nima zrovna skočila do postele, ale... něco na nich je.

4 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 23. října 2012 v 13:42

Koukat na svět s nadhledem je krásné čili fajn.
Sám se snažím dopracovati se tohoto stavu.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama